Cudy AP1200 Outdoor
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Cudy AP1200 Outdoor
Cudy AP1200 Outdoor
1 596 - 1 870 Sk
Cudy RE1200
Cudy RE1200
619 - 1 558 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Cudy AP1200 Outdoor
Cudy AP1200 Outdoor
CUDY RE1200 OUTDOOR EAN 6971690792855 Značka/výrobca: Cudy Špecifikácia Kapacita vnútornej pamäte 64 MB Veľkosť flashovej pamäte 8 MB Typ upevnenia Stena/Stĺpik Tlačidlo reset Áno Počet kusov 1 Farba výrobku Biely Tlačidlo WPS Áno LED diódy Áno Spotreba energie (max) 12 V Výška...
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
Allegro.sk
Cudy AP1200 Outdoor, vonkajší WiFi Access Point AC1200 00227493
Obchod overený zákazníkmi
16955 recenzií
Datacomp.sk
Cudy AP1200 867 Mbit/s Biela Podpora napájania cez Ethernet (PoE) (AP1200 Outdoor)
Cudy AP1200. 2,4 GHz, 5 GHz, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 867 Mbit/s. Podpora bezpečnostných algoritmov: WPA-PSK, WPA2-PSK. Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s. Podpora napájania cez Ethernet (PoE). Farba: Biela
20 recenzií
Senetic
AP1200 Outdoor AC1200 Wireless Access Point - CUDY 00227493
- Farba: Biela - Farebný odtieň: Biela - Max. dosah: 170 m - WLAN štandard: 802.11a/b/g/n/ac - Frekvenčný rozsah: 2,4 GHz - Max. prenosová rýchlosť: 1167 Mbps - Prevedenie: WLAN Access Point
575 recenzií
Hamashopping
Prístupový bod Cudy AP1300 Outdoor, Wi-Fi 5, 2,4 GHz/5 GHz, 1x Gigabit, PoE